O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASI OLIY MAJLISI QONUNCHILIK PALATASI DEPUTATI MIROBOD TUMANDAGI YIRIK ISHLAB CHIQARISH KORXONASIDA FAOLIYATI BILAN TANISHDI
O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlis Qonunchilik palatasi deputati Guldana Avezdurdieva “Toshelektroapparat” MChJ XK ga tashrif buyurib, faoliyati va yaratilgan sharoitlar bilan tanishdi. Guldana Avezdurdieva “Toshelektroapparat” MChJ XK Bosh direktori, xalq deputatlari Mirobod tuman Kengashi deputati Bobir Raximov bilan suhbatlashdi. Aytish joizki, deputat Bobir Raximov rahbarlik qilayotgan ushbu korxonada ishchi-xodimlar uchun kerakli barcha qulayliklar, sharoitlar yaratilganligi bilan tanishdi. Uchrashuv
chog‘ida
Bobir Raximov tomonidan "Qonun ijodkorligi" bo‘yicha o‘z takliflarini berdi. O‘rganish tadbiri so‘ngida O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlis Qonunchilik palatasi deputati Guldana Avezdurdieva o‘z
tavsiyalarini berib o‘tdi.