Mahallada uchrashuv: muammolar o‘rganilib, takliflar bildirildi
Халқ депутатлари Наманган шаҳар Кенгашининг бешинчи сессияси бўлиб ўтди
Халқ депутатлари Наманган шаҳар Кенгашининг тўртинчи сессияси бўлиб ўтди
Халқ депутатлари Наманган шаҳар Кенгашининг "Маҳаллий бюджет, тадбиркорликни ривожлантириш ва иқтисодий ислоҳотлар масалалари бўйича доимий комиссияси" йиғилиши бўлиб ўтди.
Халқ депутатлари Наманган шаҳар Кенгаши ҳузуридаги "Коррупцияга қарши курашиш ва хавфсизлик масалалари бўйича доимий комиссияси"нинг 2025-йилдаги биринчи йиғилиши бўлиб ўтди.
Янги йил байрами кунларида ижтимоий ҳимояга мухтож хонадонлардан хабар олинди
Халқ депутатлари Наманган шаҳар Кенгашининг Маҳаллий бюджет, тадбиркорликни ривожлантириш ва иқтисодий ислоҳотлар масалалари бўйича доимий комиссиясининг навбатдаги йиғилиши бўлиб ўтди
Xalq deputatlari Namangan shahar Kengashining "Ijtimoiy soha, yoshlar siyosati, madaniyat va sport masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi"ning yig‘ilishi
Депутат халқнинг ёрдамчиси
Халқ депутатлари Гулистон туман Кенгаши 15-А.Қаххор сайлов округи депутати Д.Анаркулова туманнинг Сойибобод маҳалласида "Маҳалла еттилиги" билан фуқаролар қабули ўтказди ва қабул вақтида ушбу маҳҳалла 2-гуруҳ ногирони бўлган Н.Шаматованинг фарзандини уйлантириш арафасида моддий ёрдам сўраб қилган мурожаати юзасидан хужжатлар расмийлаштирилиб "Маҳалла еттилиги" билан ҳомкорликда моддий ёрдам пуллари берилишига келишиб олинди ва ушбу маҳалланинг яна бир фуқароси Л.Холдорова кам таъминланганлигини инобатга олиб депутат аралашуви билан болалар пулига хужжатлар расмийлиштириб берилди.