Doimiy_komissiya_yig'ilishi.
Янгийўл шаҳридаги “Олмос” маҳалласида умумий узунлиги 2 км.дан зиёд бўлган маҳалла ички кўчалари йўлларига маҳаллий бюджет маблағлари ҳисобидан асфальт ёткизилмоқда.
Bugun Respublika miqyosida tuman (shahar) Kengashlari deputatlari uchun onlayn o‘quv seminari bo‘lib o‘tdi.
“Xotin-qizlarning huquqiy bilimlarini oshirish oyligi” doirasida “Oilaviy majoralarni bartaraf qilish va ajrimlarni oldini olish” mavzusida davra suxbati bo‘lib o‘tdi.
Qo‘shko‘pir kasb-hunarga o‘qitish markazida 7-fevral 2025yil kuni “Xotin-qizlarning huquqiy bilimlarini oshirish oyligi” doirasida “Oilaviy majoralarni bartaraf qilish va ajrimlarni oldini olish” mavzusida davra suxbati bo‘lib o‘tdi. Tadbirda Qo‘shko‘pir tuman XDP Kengashi raisi O.O.Yusupova, Xalq deputatlari
Qo‘shko‘pir tuman Kengashi kotibiyati mudiri
8-Gʻozovot saylov okrugi deputati M.O.Tangriberganov, Xalq deputatlari Qo‘shko‘pir tuman Kengashi kotibiyati bosh mutaxassisi, O‘zbekiston XDP faol a’zosi Matyoqubova Sarabibi Idirovna va 1-Qo‘shko‘pir saylov okrugi deputati Sattarova Dinora