imgБугун 45-умумтаълим мактабида туман ҳокими, 17-Қутлуғтол сайлов округидан сайланган депутат Асадулла Нажмиддиновнинг сайёр қабули бўлиб ўтди.
img“Мастер режа” лойиҳасини ишлаб чиқиш доирасида вилоят Кенгаши депутати Дурдона Хатамова ҳамда Қурилиш факултети талабалари томонидан Янгиқўрғон туманида жойлашган “Қутлуғтол” маҳалла фуқаролар йиғини ҳудудида ўрганиш ишлари олиб борилди.
imgMunosabat
imgХалқ депутатлари Янгиқўрғон туман Кенгаши депутати Якубжонов Жахонгир Зокиржонович томонидан аҳоли билан учрашув ташкил этилди
imgХалқ депутатлари Янгиқўрғон туман Кенгаши депутати Якубжонов Жахонгир Зокиржонович томонидан туман тиббиёт бирлашмаси раҳбари Ахмедова Лайло Рўзибоевна билан ҳамкорликда фуқаролар қабули ташкил этилди
imgХалқ депутатлари Янгиқўрғон туман Кенгаши депутати Сидиков Дилшодбек томонидан тайёрланган мақола оммавий ахборот воситалари орқали кенг жамоатчилик эътиборига ҳавола этилди.
imgХалк депутатлари Янгиқўрғон туман кенгаши депутати Шавкатжон Ғайбулаев ҳамда участка нозири Муҳриддин Абдуваллиев иштирокида “Қизилқиёқ” МФЙ аҳолиси билан тағибот  тадбири ўтказилди.
imgҲалқ депутатлари туман кенгаши депутати ва раиси Равшан Мамажонов "Қутлуғтол" маҳалласи ҳудудида жойлашган 11-сонли умумтаълим мактаби фаолияти билан яқиндан танишди.
imgҲалқ депутатлари туман кенгаши депутати ва раиси Равшан Мамажонов "Бешбулоқ" маҳалласи ҳудудида жойлашган "Беруний" хусусий мактабига ташриф буюрди. Ташриф давомида мактабда ўқувчилар таълим олишлари учун яратилган шароитлар, келгусида кутилаётган натижалар ва мавжуд муаммолар бўйича ўрганилди.
imgХалқ депутатлари Янгиқўрғон тумани Кенгаши ҳамда “Мадад” нодавлат нотижорат ташкилоти билан ҳамкорликда Янгиқўрғон тумани Қорасув МФЙ маҳалласи хонодонларига ташриф ҳамда Фуқаролик ҳолати далолатномаларини ёзиб олиш бўлимида фуқаролар билан мулоқот ташкил этилди.