Xalq deputatlari Qiziriq tumani Kengashi doimiy komissiyalarining navbatdagi yig'ilishi
2025-yilning 28-avgust kuni Xalq deputatlari Qiziriq tuman Kengashi doimiy komissiyalarining navbatdagi yig'ilishi bo'lib o'tdi. Unda Mahalliy budjet, tadbirkorlikni rivojlantirish va iqtisodiy islohotlar bo‘yicha doimiy komissiyasi,Korrupsiyaga qarshi kurashish, davlat organlarida ochiqlikni ta’minlash va huquqiy masalalar bo‘yicha doimiy komissiyasi ,Ijtimoiy soha, yoshlar siyosati, madaniyat va sport masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi ,Agrar, qurilish, kommunal sohalar, ekologiya, sanoat va transport masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi hamda Reglament va deputatlik odob-axloqi masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi raislari va tuman hokimi o'rinbosarlari U.Panjiyev ,Z Rahmatov ,tuman ichki ishlar bo'limi ,Iqtisodyot va moliya bo'limi rahbarlari ishtirok etib so'zga chiqdilar. yig'ilish davomida kum tartibidagi masalalar atroflicha ko'rib chiqilib kerakli xulosalar qabul qilindi.