Xalq deputatlari Surxondaryo viloyati Kengashi raisi tomonidan 2025-yil 3-yanvardagi xalq deputatlari Denov tumani Kengashi deputatlari tomonidan hududlarni ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirish, deputatlik nazoratini amalga oshirish, aholi muammolarni o‘rganish va hal etish borasidagi faoliyatini ommaviy axborot vositalari hamda ijtimoiy tarmoqlarda 2025-yil yanvar oydagi tasdiqlangan media-rejani bajarilishi bo‘yicha viloyat diniy idora vakili X.Qosimova, viloyat va tuman iib xotin qizlar bo‘yicha inspektorlari, tuman davlat xavfsizlik xizmati xodimi, tuman hokimining o‘rinbosari, Oila va xotin qizlar bo‘limi boshlig‘i N.Lutfullayeva, xalq deputatlari Denov tumani Kengashi kotibiyat mudiri M.Abduraimov, tuman deputati O.Boymatova, N.Xasanova, tuman mahalla xotin-qizlar faollari, mahalladagi “Oqila ayollar” harakati a’zolari ishtirok etishdi.