Mahalla yettiligi bialn uchrashuv
Xalq deputatlari Oqoltin tuman Kengashiga 11-“Mustaqillik” saylov okrugidan saylangan deputat Y.Berdiyarov tomonidan “Andijon” MFY binosida mahalla yettiligi va fuqarolar bilan uchrashuv tashkil etildi.
✔️ “Andijon” MFY Nodira ko‘chasida istiqomad qiluvchi S.Adashovaning murojati bo‘yicha shifokor X.O‘roqov bilan xonadonga borildi. Murojaat o‘rganildi va nogironlik aravachasi olib berishga kelishildi.
✔️ Iftixor ko‘chasi 2 uyda istiqomad qiluvchi fuqaro E.Egamnazarovning xonadoniga shifokor bilan borildi va nogironlik tayinlash bo‘yicha to‘plangan hujjatlari o‘rganilib tegishli tavsiyalar berildi.
✔️ Iftixor ko‘chasi 4 uyda istiqomad qiluvchi fuqaro B.Mamatovning xonadoniga shifokor bilan borildi va davolanishi uchun yo‘llanma olib berishga kelishildi.
✔️Anorli ko‘chasi 9-uy 3-xonadon D.Kulanovning xonadoniga shifokor bilan borildi va davolanishi uchun tegishli tavsiyalar berildi. O‘rganish davomida aniqlangan muammolar yuzasidan qilinishi lozim bo‘lgan ishlar rejalashtirilib olindi.