#Deputat_qabuli#Murojaatlar
✅Xabaringiz bor, O'zbekiston Respublikasi Oliy Majlis Senati qaroriga asosan "Mahalla yettiligi - Kengash - Senat" hamkorlik loyihasi doirasida deputatlarning o'z okruglarda saylovchilar murojaatlarini qabul qilish yo'lga qo'yilgan.
✅O'zbeksiton Respublikasi Prezidentining Olmaliq shahridagi Xalq qabulxonasi bilan hamkorlikda Xalq deputatlari Olmaliq shahar Kengashi raisi, shahar hokimi Xamdamov Qobil Murotqulovich tomonidan tashkil etilgan qabulda "Xalq qabulxonasi" mudiri Jamoliddin Manazarov, hokim o'rinbosari Marhabo Minavarova, Kengash kotibiyati mudiri Ergash Abdurayimov, "Mirzo Ulug'bek" va "Mustaqillik" mahallasi "Yettiligi", tegishli tashkilot va idoralar mutasaddilari qatnashdilar. 10 dan ortiq murojaatlar mahallaning o'zida qabul qilinib, ayrimlari joyida hal etildi. Muddat talab etiladigan masalalar bo'yicha mas'ullarga vazifalar va muddatlar belgilandi.