Xalq deputatlari Oqdaryo tuman Kengashi kotibiyati mudiri D. Adilova Zarafshon mahallasi hududida joylashgan 17-maktabda ta'lim jarayonini, kuz-qish mavsumiga tayyorgarlik holatlarini saylov okrugi deputatlari bilan o'rganish olib bordi.O'rganish davomida yangi o'quv-yilida barcha o'quvchilarimizga yuksak marralarni zabt etishlarini, ilm-ma'rifat nuri bilan hayot yo'llarini yorita borishlarini tanlagan kasb yo'llarida ulkan zafarlar tilab qizg'in davra suhbatlari olib borishdilar.
Xalq deputatlari Oqdaryo tuman Kengashi kotibiyati mudiri D. Adilova Zarafshon mahallasi hududida joylashgan 17-maktabda ta'lim jarayonini, kuz-qish mavsumiga tayyorgarlik holatlarini saylov okrugi deputatlari bilan o'rganish olib bordi.O'rganish davomida
yangi o'quv-yilida barcha o'quvchilarimizga yuksak marralarni zabt etishlarini, ilm-ma'rifat nuri bilan hayot yo'llarini yorita borishlarini tanlagan kasb yo'llarida ulkan zafarlar tilab qizg'in davra suhbatlari olib borishdilar.