Chinoz tumani. DOIMIY KOMISSIYALARNING QO‘SHMA MAJLISI BO‘LIB O‘TDI.
Xalq deputatlari Chinoz tumani Kengashining Mahalliy byudjet, tadbirkorlikni rivojlantirish va iqtisodiy islohotlar masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi, Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi hamda hamda Agrar, suv xo‘jaligi va ekologiya masalalari bo‘yicha doimiy komissiyalarining qo‘shma majlisi bo‘lib o‘tdi.
Qo‘shma majlis kun tartibiga kiritilgan masalalar Chinoz tumani prokurorining, Chinoz tumani Soliq inspeksiyasi boshlig‘ining, Chinoz tumani Ekologiya, atrof-muhitni muhofaza qilish va iqlim o‘zgarishi bo‘limi boshlig‘ining hamda tegishli bo‘lim va tashkilot rahbarlarining axborot va hisobotlari eshitildi.
Majlis kun tartibidagi masalalar muhokamasida deputatlar A.Turdiboyev, F.Ibragimov, M.Mirsodiqov, M.Erxo‘jayev, O.Dadajonov, D.Teshabayev, M.Mamatqulov, A.Baxramov, E.Saidovlar so‘zga chiqib, o‘zlarining savol, taklif va fikr-mulohazalarini bildirib o‘tdilar.