Kuz-qish mavsumi tayyorgarlik holati o‘rganildi.
Xalq deputatlari shahar kengashining 2025-yil uchun tasdiqlangan ish rejasi va Xalq deputatlari shahar kengashining 2025-yil 17-oktabr kunidagi “Bekobod shahar Maktabgacha va maktab ta’limi bo‘limi tasarrufidagi ta’lim muassasalarida 2025-2026-o‘quv yili davomida kuz-qish mavsumini betalofat o‘tkazish uchun amalga oshirilgan ishlar to‘g‘risida”gi sessiya qarori ijrosini ta’minlash
maqsadida anklav hududida joylashgan 4-sonli umumta’lim maktablarida kuz-qish mavsumiga tayyorgarlik holati o‘rganildi. O‘rganish Xalq deputatlari shahar kengashi deputati X.Abdulqayumov tomonidan olib borildi. 4-sonli maktabda bitta ko‘mir yoqilg‘isi bilan ishlaydigan qozonxona mavjud bo‘lib, bugungi kunda soz holatda faoliyatini olib bormoqda. Yetarli miqdorda ko‘mir bilan ta’minlangan. O‘rganish davomida tegishli tavsiya va maslahatlar berildi