Xalq deputatlari Toshkent viloyati Kengashi deputati Abdullayeva Go`zal Bo`stonliq tumani Beshtut MFY hokim yordamchisi Salohiddin Ashurovning ish faoliyati bilan tanishib chiqildi.
📢Xalq deputatlari Toshkent viloyati Kengashi deputati Abdullayeva Go`zal hamda Bo`stonliq tuman Kengashi kotibiyat mudiri Jamshid Sadirov, hudud deputati bilan Mirabdullayev Mirzatilla birgalikda Bo`stonliq tumani Beshtut MFY hokim yordamchisi Salohiddin Ashurovning ish faoliyati bilan tanishib chiqildi.
🗂️Shu bilan birga hokim yordamchisi tomonidan amalga oshirilayotgan ishlar samaradorligi, xususan aholini kambag‘allikdan chiqarish ishlari bo`yicha amalga oshirilgan ishlar ko`rib chiqildi.
📝Aholini qiynab kelayotgan muammolar, ularni bartaraf etish uchun olib borilgan ishlar, kelgusida amalga oshirilishi lozim boʼlgan ustuvor tadbirlar yuzasidan muhokama oʼtkazdi.