CHINOZ TUMANI.DOIMIY KOMISSIYALARNING QO‘SHMA MAJLISI O‘TKAZILDI.
Bugun, Xalq deputatlari Chinoz tumani Kengashining Mahalliy byudjet, tadbirkorlikni rivojlantirish va iqtisodiy islohotlar masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi, Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi hamda Reglament va deputatlik odob-axloqi masalalari bo‘yicha doimiy komissiyalarining qo‘shma majlisi bo‘lib o‘tdi.
Kun tartibiga kiritilgan masalalar bo‘yicha tegishli doimiy komissiyalar raislarining axborotlari, tegishli bo‘lim va tashkilot rahbarlarining hisobotlari eshitildi.
Kun tartibidagi masalalar muhokamasida deputatlar O.Dadajonov, F.Ibragimov, A.Turdiboyev, E.Saidov, A.Arslanovlar so‘zga chiqib, o‘zlarining savol, taklif va fikr-mulohazalarini bildirib o‘tdilar.
Doimiy komissiya majlisi yakunida kun tartibidagi masalalar bo‘yicha bildirilgan takliflar va fikr-mulohazalarni inobatga olib, tegishli hujjatlar qabul qilindi.