Tomorqadan samarali foydalanish to'g'risida
Халқ депутатлари Чироқчи тумани Кенгашининг навбатдаги сессияси ўтказилди
"Yermulkkadastr" Chiroqchi tumani filiali qoshidagi boshlang‘ich partiya tashkilotining navbatdagi hisobot saylov yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi.
Аyollar huquqlari va erkinliklarini himoya qilish sohasida mamlakat qonunchiligini yanada takomillashtirishning dolzarb masalalar
Xalq deputatlari Chiroqchi tumani Kengashining VII-chaqiriq 6-sessiyasi o‘tkazildi
Халқ депутатлари Сардоба туман кенгаш депутати А.Жўмаров 3-Чўлқувар сайлов округидаги сайловчилар билан учрашув ташкил қилинди, учрашув давомида сайловчиларнинг мурожаатлари ва муаммолари жойига бориб ўрганилди. Ўрганиш жараёнида кўп қаватли домларнинг олдига Сув йиғиш хавза қуриш бўйича таклифи эшитилди тегишли ташкилотлар билан хамкорликда Ўзбекистон Республикаси Прездентининг 2021-йил 13-апрелдаги ПҚ-5072-сонли қарорига асосан ташкил этилган ташаббусли бюджет (openbudget.uz) портали орқали жамоатчилик томонидан таклиф қолдириш ва овоз бериш йўли билан амалга оширилиши белгиланган холда амлага ошириш ишлар бўйича хуқуқий тушунтириш берилди.