"Inson" ijtimoiy xizmatlar markazi ma'sullarining hisoboti xalq deputatlari O‘zbekiston tuman Kengashi Ijtimoiy soha, yoshlar siyosati, madaniyat va sport masalalari bo‘yicha komissiyasi tomonidan ko‘rib chiqildi.
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 01.06.2023-yildagi "Aholiga sifatli ijtimoiy xizmat va yordam ko‘rsatish hamda uning samarali nazorat tizimini yo‘lga qo‘yish bo‘yicha kompleks chora-tadbirlar to‘g‘risida"gi PF-82-son Farmonining ijrosi yuzasidan 2025-yilning o'tgan olti oyi davomida "Inson" ijtimoiy xizmatlar markazi tomonidan amalga oshirilgan ishlar va yuzaga kelgan hamda kelayotgan muammolarni bartaraf etish yuzasidan O'zbekiston tumani "Inson" ijtimoiy xizmatlar markazi ma'sullarining hisoboti xalq deputatlari O‘zbekiston tuman Kengashi Ijtimoiy soha, yoshlar siyosati, madaniyat va sport masalalari bo‘yicha komissiyasi tomonidan ko‘rib chiqildi.
📌Doimiy komissiya aʼzolari tomonidan tinglangan hisobot yuzasidan taklif va tavsiyalarni berildi.