Ayni vaqtda Xalq deputatlari Samarqand tumani Kengashining 2024 yil 26 yanvar kuni chaqirilgan navbatdagi to'qson birinchi sessiyasi
Ayni vaqtda Xalq deputatlari Samarqand tumani Kengashining 2024 yil 26 yanvar kuni chaqirilgan navbatdagi to'qson birinchi sessiyasi kun tartibida hisoboti quyilgan Samarqand tumani tibbiyot birlashmasi boshlig‘i T.Suvonovning sog‘liqni saqlash tizimida 2023-yilning o‘tgan davrida amalga oshirilgan ishlar hamda kelgusidagi rejalar to‘g‘risidagi hisoboti va Samarqand tumani IIB boshlig‘ining o‘rinbosari, jamoat xavfsizligi xizmati boshlig‘i, kapitan Sh.Tursunovning 2023-yil davomida amalga oshirilgan ishlar to‘g‘risidagi hisoboti haqida”gi hisobotlari sessiyadan oldingi dastlabki hisobotlarini Kengash kotibiyati mudiri A.Umarov hamda doimiy komissiya raislari ishtirokida ko‘rib chiqdilar.