DEPUTAT SO‘ROVNOMASI IJROSI NAZORATDA
Xalq deputatlari Oltinsoy tuman Kengashi deputati Egamberdiyev Abror Ergashovich tomonidan Oltinsoy tuman tibbiyot birlashmasiga “Sayrak” mahallasi hududida joylashgan 60-sonli oilaviy poliklinikada mavjud shart-sharoitlarni yaxshilash
hamda rekonstruksiya ishlarini amalga oshirish yuzasidan 2025-yil 18-noyabr kuni 103-ds-402-25-sonli deputatlik so‘rovnomasi yuborilgan.
Mazkur deputatlik so‘rovnomasi asosida belgilangan ishlar boshlab yuborildi. Ayni paytda poliklinikadagi rekonstruksiya va
yaxshilash ishlari jarayoni Xalq deputatlari Surxondaryo viloyati Kengashi deputati A. Oripov hamda Xalq deputatlari Oltinsoy tuman Kengashi deputati A. Egamberdiyev tomonidan doimiy nazoratga olingan.
Amalga oshirilayotgan ishlar aholiga ko‘rsatilayotgan tibbiy xizmat sifatini yanada oshirish, fuqarolar uchun qulay va zamonaviy
shart-sharoitlar yaratishga qaratilgan.