Xalq deputatlari Sardoba tuman Kengashi
Xalq deputatlari Sardoba tuman Kengashi va kotibiyatining 2025-yil mart oyi mobaynidagi faoliyati bo‘yicha tahliliy ma’lumot.
Joriy yilning 28-mart kuni Хalq deputatlari Sirdaryo viyoyati va Sardoba tumani Kengashlari huzuridagi Agrar, suv xo‘jaligi va ekologiya masalalari bo‘yicha hamda tuman Kengashi huzuridagi Mahalliy budjet, tadbirkorlikni rivojlantirish va iqtisodiy islohotlar bo‘yicha doimiy komissiyalarining qo'shma yig'ilishi bo'lib o'tdi.
Халқ депутатлари Сардоба тумани Кенгаши
Saylovchilr bilan uchrashuvlar davom etmoqda.
Xalq deputatlari Navoiy viloyati Kengashi deputati N.Rustamova hamda Qiziltepa tumani Kengashi deputatlari M.Karimova, F.G'oziyeva va F.Temirovlar tuman 4-sonli Informatika va axborot texnologiyalarini chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktabida o‘z saylovchilari bilan uchrashuv o‘tkazdi va saylovchilari oldida axborot berishdi.