Xalq deputatlari Konimex tuman Kengashi deputati Oliya Baxramova tomonidan Navro'z mahallada o‘rganish ishlari olib borilib, “mahalla yettiligi” bilan fuqarolar qabullari tashkil etildi
O'‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senati Kengashining 2024-yil 4-apreldagi “Mahallalardagi muammolarni hal etishda Xalq deputatlari mahalliy Kengashlari deputatlari va senatorlarning “Mahalla yettiligi” bilan o‘zaro hamkorligini yo‘lga qo‘yish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi KQ–706-IV-sonli Qarori ijrosini Konimex tumanidagi ijrosi yuzasidan ustuvor vazifalarni belgilash to‘g‘risidagi vazifalar ijrosini ta’minlash maqsadida, Xalq deputatlari Konimex tuman Kengashi deputati Oliya Baxramova tomonidan Navro'z mahallada o‘rganish ishlari olib borilib, “mahalla yettiligi” bilan fuqarolar qabullari tashkil etilmoqda. Konimex tuman "Navro'z l" mahallasida aholidan tushgan taklif va muammolar muhokama qilindi va nazoratga olindi.