Deputat o‘zi saylangan hududda saylovchilar bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Termiz tuman hokimi, xalq deputatlari Termiz tuman Kengashi deputati Sh.Nazarov o‘zi saylangan hududdagi fuqarolar bilan bilan uchrashuvi doirasida aholimiz bilan bevosita muloqot o‘rnatilib, ularning muammolari, taklif va tashabbuslari tinglandi.
Fuqarolar tomonidan ijtimoiy, iqtisodiy va infratuzilma sohalariga oid dolzarb masalalar ko‘tarildi. Har bir masala yuzasidan tegishli izohlar berilib, amaliy choralar belgilandi.
Uchrashuv ochiq muloqot va ishonch muhitida o‘tdi. Saylovchilar o‘z fikrlarini erkin bildirib, kelgusi faoliyat yo‘nalishlari yuzasidan takliflar berdi.
Ushbu uchrashuvlar biz uchun muhim — xalq bilan doimiy muloqot qilish, ularning muammolariga befarq bo‘lmaslik asosiy vazifamizdir.
Deputatlat tomonidan uchrashuvlar muntazam ravishda o‘tkazilib, aholining ehtiyojlari va istaklari asosida ish olib boriladi.