Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo‘yicha doimiy komissiyaning navbatdagi yig'ilishi bo`lib o`tdi.
Bugun Xalq deputatlari Toshkent viloyati Kengashi kotibiyatida Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo‘yicha doimiy komissiyaning navbatdagi yig'ilishi bo`lib o`tdi.
Kun tartibida Xalq deputatlari Toshkent tumani kengashining 2025 yil 13-yanvardagi “Toshkent tumani Abduraxmonov meva uzum agrofirmasi hududidagi “TURON CHORVA NASL SERVIS” fermer xo‘jaligiga qarashli 26.12 gektar qishloq xo‘jaligi yer maydonlarini tuman zaxirasiga olish to‘g‘risida”gi VII-3-6-10-212-K/25-sonli qonuniyligini ko‘rib chiqildi.
Doimiy komissiya yig`ilishida Kengash raisi S.Fayziyeva, kotibiyat mudiri A.Anarov, Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo‘yicha doimiy komissiya raisi R.Sheraliyev va doimiy komissiya a'zolari , Adliya boshqarmasi mas'ul xodimi M.Parxaitov hamda Toshkent tumani kotibiyat mudiri M.Usmonov, doimiy komissiya raislari ishtirok etdi.