CHINOZ TUMANI. DEPUTAT "NAFIS" MAHALLASIDA USHRASHUV O'TKAZDI
Chinoz tumani Kengashi deputati Dadajonov Olimjon, o‘zI saylangan okrugidagi “Nafis” mahalla fuqarolari yig‘inida bo‘lib, hududda amalga oshirilgan ishlar bilan yaqindan tanishdi. Ushbu uchrashuvda deputat mahalla ahlini tinglab, ularning ehtiyojlari va muammolarini o‘rgandi. Deputat mahalladagi ijtimoiy sohalarda olib borilgan ishlarga ijobiy baho berdi va kelgusida amalga oshirilishi kerak bo‘lgan tadbirlarni muhokama qildi.
Shuningdek, Dadajonov Olimjon mahalla yettilligi bilan uchrashib, ularning faoliyatini, mavjud muammolarni va imkoniyatlarni birgalikda ko‘rib chiqdi. Deputat kelgusida amalga oshirilishi lozim bo‘lgan tadbirlar rejasini ishlab chiqdi va barcha tomonlar bilan kelishib oldi. Bu uchrashuv mahallada yashovchi aholi bilan samarali aloqalarni o‘rnatishga va hududning ijtimoiy va infratuzilma masalalarini hal qilishga xizmat qilmoqda.
Bunday uchrashuvlar, fuqarolarning ishtiroki va deputatning faoliyatiga aholi tomonidan ishonchni oshiradi. Deputat tomonidan amalga oshirilgan tashabbuslar, mahalla rivojlanishiga va aholi farovonligini ta'minlashga yo‘naltirilgan. Ularning kelajakdagi rejalarini birgalikda ishlab chiqish, mahalla hayotini yanada yaxshilashga olib keladi.