Deputat Miryunosov Alisher Xabibullayevichning mahalla yettiligi bilan uchrashuvi
📱Xalq deputatlari Chilonzor tumani Kengashi deputati Miryunosov Alisher Xabibullayevich "Chilonzor" MFYda mahalla yettiligi a’zolari bilan uchrashuv o‘tkazdi. Muloqot davomida hududda amalga oshirilayotgan islohotlar, aholining ijtimoiy-iqtisodiy sharoitini yaxshilash, yoshlar bandligini taʼminlash hamda mahallaning dolzarb muammolarini bartaraf etish masalalari muhokama qilindi.🔗Uchrashuv chog‘ida yettilik a’zolari tomonidan ichimlik suvi ta’minoti, yo‘l infratuzilmasi, xonadonlar atrofini obodonlashtirish va ijtimoiy yordam masalalari bo‘yicha bir qator taklif va muammolar bildirildi.⌛Deputat Miryunosov Alisher Xabibullayevich har bir masalani alohida ko‘rib chiqib, ularni hal etish bo‘yicha tegishli tashkilotlar bilan hamkorlikda aniq choralar ko‘rilishini ta’kidladi.📱Uchrashuv ochiq muloqot ruhida o‘tdi va mahalla aholisi manfaatlarini himoya qilish hamda ularning hayot sifatini yaxshilash yo‘lida muhim qadam bo‘lib xizmat qiladi.Deputat Miryunosov Alisher Xabibullayevichning mahalla yettiligi bilan uchrashuvi haqida
Xalq deputatlari Chilonzor tumani Kengashi deputati Miryunosov Alisher Xabibullayevich "Chilonzor" MFYda mahalla yettiligi a’zolari bilan uchrashuv o‘tkazdi. Muloqot davomida hududda amalga oshirilayotgan islohotlar, aholining ijtimoiy-iqtisodiy sharoitini yaxshilash, yoshlar bandligini taʼminlash hamda mahallaning dolzarb muammolarini bartaraf etish masalalari muhokama qilindi.
Uchrashuv chog‘ida yettilik a’zolari tomonidan ichimlik suvi ta’minoti, yo‘l infratuzilmasi, xonadonlar atrofini obodonlashtirish va ijtimoiy yordam masalalari bo‘yicha bir qator taklif va muammolar bildirildi.
Deputat Miryunosov Alisher Xabibullayevich har bir masalani alohida ko‘rib chiqib, ularni hal etish bo‘yicha tegishli tashkilotlar bilan hamkorlikda aniq choralar ko‘rilishini ta’kidladi.
Uchrashuv ochiq muloqot ruhida o‘tdi va mahalla aholisi manfaatlarini himoya qilish hamda ularning hayot sifatini yaxshilash yo‘lida muhim qadam bo‘lib xizmat qiladi.