Barno Sayfutdinovnaning 2025-yilning uchinchi choragidagi faoliyati yuzasidan saylovchilarga axboroti
Xalq deputatlari Chilonzor tuman Kengashining 20-“Xonto‘pi" saylov okrugidan saylangan deputat Barno Sayfutdinovna o‘zining 2025-yilning uchinchi choragidagi faoliyati yuzasidan saylovchilarga axborot berdi.
Deputat Barno Sayfutdinovna o‘z ma’ruzasida uchinchi chorak davomida amalga oshirilgan ishlar, fuqarolar bilan uchrashuvlar, aniqlangan muammolar va ularni bartaraf etish bo‘yicha ko‘rilgan choralar haqida batafsil ma’lumot berdi. Yig'ilishda 20 dan ortiq fuqaro ishtorok etib deputatning faoliyatiga ijobiy baholadi.
Deputat uchinchi chorak davomida xalq deputatlari Chilonzor tuman Kengashining sessiyalarida tumanimiz miqyosida qilinayotgan ahamiyatli ishlar bilan tanishtirdi.
Mazkur uchrashuv aholining ijtimoiy hayotidagi dolzarb masalalarni joyida muhokama qilish, deputatlik nazoratini kuchaytirish hamda mahalla va fuqarolar o‘rtasidagi muloqotni yanada samarali qilishga xizmat qildi.