Bag‘dod tumanidagi Ijtimoiy soha obyektlari kuz-qish mavsumiga tayyorgarlik holati o‘rganildi
Xalq deputatlari Farg‘ona viloyati va tuman Kengashi deputatlari hamda O‘zbekiston Liberal demokraik partiyasi Bag‘dod tumani Kengashi hamkorlikda tumandagi ta’lim muassasalarida 2025-2026 o‘quv yilida o‘quvchilarning sifatli ta’lim olishi uchun yaratilgan imkoniyatlar hamda kuz-qish mavsumiga tayyorgarlik holatlari yuzasidan o‘rganish natijalarida aniqlangan muammolarni bartaraf etish yuzasidan Ijtimoiy soha, yoshlar siyosati, madaniyat va sport masalalari bo`yicha doimiy komissiyasining navbatdagi yig‘ilishi o‘tkazildi. Yig‘ilishda xalq deputatlari Farg‘ona viloyati Kengashi deputati N.Elchiyeva qatnashdi hamda hokim o‘rinbosarlari Q.Mrtazaqulov U.Yigitaliyevlarning hisoboti eshitilib, mazkur masalalar xalq deputatlari Bag‘dod tumani Kengashida muhokama qilish uchun navbatdagi sessiya kun tartibiga kiritish yuzasidan qaror qabul qilindi.