Xalq deputatlari Sirdaryo viloyati Kenggashiga 35-Shukrona saylov okrugi deputati Djonjigitova Gulchexra Isakovna hamda Yangiyer shahar Kengashiga 9-Bobur saylov okrugi deputati Sultanova Surayyo Xasanovna saylovchilar muammolarini joyiga chiqib o‘rgandi
Xalq deputatlari Sirdaryo viloyati Kenggashiga 35-Shukrona saylov okrugi deputati Djonjigitova Gulchexra Isakovna hamda Yangiyer shahar Kengashiga 9-Bobur saylov okrugi deputati Sultanova Surayyo Xasanovna saylovchilar muammolarini joyiga chiqib o‘rgandi Mahalla hududidagi texnikum, maktab va bog'chalarning isitish tizimi holati, maktabda voyaga yetmaganlar o'rtasida jinoyatchilikning oldini olish borasida amalga oshirilayotgan ishlar, Tibbiyot texnikumiga tegishli Talabalar turar joyidagi yashash sharoitlari bilan tanishdilar, mavjud muammolar o'rganildi va tegishli masalalar bo'yicha deputat so'rovlari chiqarish rejalashtirildi.