A.Navoiy mahallasida targ'ibot tadbiri bo'lib o'tdi
O'zbekiston Respublikasi Oliy Majlis Senati Kengashining "Oliy ta'lim muassasalari bitiruvchilari bandligini ta'minlash chora-tadbirlari to'g'risida" gi 2025-yil 13-avgustdagi KQ-220-V-son qarori ijrosini ta'minlash maqsadida Oqdaryo tumanida tashkil etilgan ishchi guruh rahbari tomonidan vazifalar belgilab olindi.
Tuman hokimligi majlislar zalida Xalq deputatlari Oqdaryo tumani Kengashining yettinchi chaqiriq o‘n sakkizinchi sessiyasi o’tkazildi
Xalq deputatlari Chilonzor tuman Kengashi deputati 10-«Xalqlar Do‘stligi» saylov okrugidan saylangan D.Isxakov 2025-yilning to‘rtinchi choragi davomida amalga oshirilgan ishlar va deputatlik vakolatlari yuzasidan saylovchilarga axborot berdi.
✅Xalq deputatlari Chilonzor tuman Kengashi deputati, 10-«Xalqlar Do‘stligi» saylov okrugidan saylangan Isxakov Doniyor Maxmudovich saylovchilar oldida 2025-yilning to‘rtinchi choragi davomida amalga oshirilgan ishlar hamda deputatlik vakolatlarini amalga oshirish jarayoni hamda o‘z saylov okrugida aholi manfaatlarini ifoda etish, fuqarolarning murojaatlarini o‘rganish, ijtimoiy-iqtisodiy dasturlar ijrosini ta’minlash hamda hududdagi muammolarni aniqlash va bartaraf etish borasida amalga oshirilgan ishlar haqida axborot berdi.Xalq deputatlari Chilonzor tuman Kengashi deputati 10-«Xalqlar Do‘stligi» saylov okrugidan saylangan D.Isxakov 2025-yilning to‘rtinchi choragi davomida amalga oshirilgan ishlar va deputatlik vakolatlari yuzasidan saylovchilarga axborot berdi.
Xalq deputatlari Chilonzor tuman Kengashi deputati, 10-«Xalqlar Do‘stligi» saylov okrugidan saylangan Isxakov Doniyor Maxmudovich saylovchilar oldida 2025-yilning to‘rtinchi choragi davomida amalga oshirilgan ishlar hamda deputatlik vakolatlarini amalga oshirish jarayoni hamda o‘z saylov okrugida aholi manfaatlarini ifoda etish, fuqarolarning murojaatlarini o‘rganish, ijtimoiy-iqtisodiy dasturlar ijrosini ta’minlash hamda hududdagi muammolarni aniqlash va bartaraf etish borasida amalga oshirilgan ishlar haqida axborot berdi.