Deputat saylovchilar bilan:
Xalq deputatlari Jarqo‘rg‘on tumani Kengashi deputati Ch.Yusupov tumandagi "Bobur" mahallasida va 5-sonli umumiy o’rta ta'lim maktabida "Deputat va Mahalla yettiligi hamkorligi" doirasida uchrashuv olib bordi.
Hududlarni rivojlantirish borasida belgilangan vazifalar ijrosi hamda “Mahalla yettiligi” — Kengash — Senat” uch bo‘g‘inli hamkorlik tizimi samaradorligini yanada oshirish maqsadida deputat Ch. Yusupov tumandagi “Bobur” mahallasida yashovchi ijtimoiy himoyaga muxtoj nogironligi bo‘lgan, kambag‘allik ro‘yxatida turgan yashash sharoiti juda og‘ir bo‘lgan fuqarolar Ch. Qodirov, M. Xolmatovalar xonadonlariga borib mavjud muammolari o‘rganildi. Shuningdek, mahalla hududida joylashgan 5-sonli umumiy o’rtata'lim maktabi jamoasi bilan uchrashib maktabda o'quvchilar uchun yaratilgan zamonaviy sharoitlar bilan tanishib, mavjud muammolari o’rganildi. Aniqlangan muammolarni ijobiy hal etish bo’yicha deputatlik nazorati o’rnatildi.