Xalq deputatlari mahalliy Kengashlaridagi deputatlarimiz ishtirokida respublika miqyosida "2019-2024-yillarda O'zbekiston Respublikasida axborot-kutubxona sohasini rivojlantirish Konsepsiyasi" ijrosini nazorat-tahlil tartibida oʻrganish va tahlil qilish
DEPUTAT ZIYO MASKANIDA
MTDPning  2025-yilga moʻljallangan Ish rejasiga muvofiq joriy yilning fevral oyida partiyaning hududiy Kengashlari va Xalq deputatlari mahalliy Kengashlaridagi deputatlarimiz ishtirokida respublika miqyosida "2019-2024-yillarda O'zbekiston Respublikasida axborot-kutubxona sohasini rivojlantirish Konsepsiyasi" ijrosini nazorat-tahlil tartibida oʻrganish va tahlil qilish rejalashtirilgan.
Mazkur yo'nalishda belgilangan vazifalar ijrosini ta'minlash maqsatida  O‘zMTD Partiyadan saylangan  8-okrug deputati Nilufar Muxitdinova Zangiota tuman axborot-kutubxona markazi faoliyatini o‘rganish jarayonida.