Chinoz tumanida aholining ichimlik suvi va oqova suv bilan ta’minlash darajasini oshirish bo‘yicha amalga oshirilayotgan ishlar
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2022-yil 2-avgustdagi PQ-341-son qarorining ijrosi yuzasidan Chinoz tumanida aholini ichimlik suvi va oqova suv bilan ta’minlash darajasini oshirish bo‘yicha amalga oshirilayotgan ishlarni o‘z muddatlarida va sifatli bajarilishini nazorat qilish maqsadida tuzilgan jamoatchilik nazorati guruhi: Xalq deputatlari Toshkent viloyati Kengashi deputati A,Xudoyberganov, Xalq deputatlari Chinoz rumani Kengashi deputati, guruh rahbari A.Baxramov, Xalq deputatlari Chinoz rumani Kengashi deputatlari Y.Ro'zaliyev, Sh.Ergashov, M.Isroilov, Chinoz tumani "Nuroniy" jamg'armasi raisi M.Mirsodiqov, "Toshkent suv ta'minoti" MCHJ Chinoz tumani bo'limi boshlig'i N.Qudratov, tuman Yo'llardan foydalanish korxonasi davlat muassasasi rahbari M.Abdullayev, tumandagi raislar tomonidan ushbu qarorning ijrosi yuzasidan o‘rganish ishlari olib borildi.