Xalq deputatlari Samarqand tumani Kengashiga 4-Sulfakabutak Samarqand okrugidan saylangan deputat Sharipov Baxtiyor Murodqulovich tomonidan o‘z saylov okrugidagi fuqarolar muammolari o‘rganildi.
deputatlari Samarqand
tumani Kengashiga 4 Sulfakabutak Samarqand okrugidan saylangan deputat Sharipov Baxtiyor Murodqulovich tomonidan o‘z saylov okrugidagi fuqarolar muammolari o‘rganildi. Xalq deputatlari Samarqand tumani Kengashiga 4-Sulfakabutak Samarqand okrugidan saylangan deputat Sharipov Baxtiyor tomonidan 2024-yil 12-dekabr kuni Gulbog‘ hamda Sulfakabutak mahallalari yashovchi fuqarolarning muammolari o‘rganildi. O‘rganish jarayonida fuqarolarni hozirgi kunda mahalla ichki ko‘chalarini tamirlash imyog‘ochlarni beton yog‘ochlarga alamshtirish suyiltirilgan gazni grafik asossida olib kelish to‘g‘risida murojaatlari kelib tushdi kelib tushgan murojaatlar yuzasidan tegishli tashkilotlarga deputat so‘rovlari yuborilishi tushuntirildi. Shuningdek migratsiyadan qaytgan fuqarolar bilan suhbat o‘tkazildi.