2025 йил 27 феврал куни Халқ депутатлари Мирзачўл туман Кенгаши Аграр, қурилиш, коммунал сохалар, экология, саноат ва транспорт масалалари бўйича доимий комиссиясининг йиғилиши бўлиб ўтди.
2025 йил 26 феврал куни Халқ депутатлари Мирзачўл туман Кенгашининг еттинчи чақириқ олтинчи сессияси ўтказилди.
2025 йил 28 январ куни Халқ депутатлари Мирзачўл туман Кенгашининг еттинчи чақириқ бешинчи сессияси ўтказилди.
2024 йил 26 декабр куни Халқ депутатлари Мирзачўл туман Кенгашининг еттинчи чақириқ тўртинчи сессияси ўтказилди.
2024 йил 24 декабр куни Халқ депутатлари Мирзачўл туман Кенгашининг Маҳаллий бюджет, тадбиркорликни ривожлантириш иқтисодий ислоҳотлар масалалари бўйича доимий комиссиясининг йиғилиши бўлиб ўтди.
2024 йил 3 декабр куни Халқ депутатлари Мирзачўл туман Кенгаши Маҳаллий бюджет, тадбиркорликни ривожлантириш иқтисодий ислоҳотлар масалалари бўйича доимий комиссиясининг йиғилиши бўлиб ўтди.
2024 йил 29 ноябр куни Халқ депутатлари Мирзачўл туман Кенгашининг еттинчи чақириқ иккинчи сессияси ўтказилди.
2024 йил 6 ноябр куни Халқ депутатлари Мирзачўл туман Кенгашининг еттинчи чақириқ биринчи сессияси ўтказилди.
Xalq deputatlari Parkent tuman Kengashining navbatdagi yettinchi chaqiriq 8-sessiyasi bo`lib o`tdi.
Bugun tuman hokimligi kichik majlislar zalida Xalq deputatlari Parkent tuman Kengashining navbatdagi yettinchi chaqiriq sakkizinchi sessiyasi bo‘lib o‘tdi.Unda Kengash raisi Sardor Isoqulov, tuman Kengashi deputatlari, hokim o‘rinbosarlari, sektor rahbarlari tegishli tashkilot mutasaddilari hamda OAV vakillari ishtirok etishdi. Sessiyada tumanimiz hayotiga oid muhim masalalar ko’rib chiqildi. Savol-javoblarga boy o’tgan sessiya yakunida kun tartibidagi masalalar atroflicha muhokama etilib, tegishli qarorlar qabul qilindi.