Депутатнинг ташаббуси билан йўллар таъмирланди
Йўллар – нафақат иқтисодиётнинг, балки ҳаётнинг қон томирларидир. Улар узоғимизни яқин қилади, шаҳар ва қишлоқларни, юртларни бир-бири билан боғлайди.
Бугун партия дастурий мақсад ва вазифалар моҳиятини англаган, зиммасидаги масъулиятни ҳис қилган депутат борки, ўзи ёки ташкилоти ва аҳоли ўртасида юзага келган бўшлиқни тўлдириб, халқ билан яқин бўлишга интилиб, мулоқотнинг самарали усулларидан фойдаланмоқда. Асосий вазифаси халққа хизмат қилиш, уларни рози қилиш эканлигини ҳис қилган ҳолда фаолият кўрсатмоқда.
Ушбу жараёнларда O‘zLiDeP Гулистон шаҳар Кенгашидаги депутатлик гуруҳи аъзолари ҳам фаол иштирок этмоқда. Халқ депутатлари Гулистон шаҳар Кенгаши депутати Максумов Рахматжон Турсуновичнинг ташаббуси билан Гулистон туман йўллардан фойдаланиш корхонаси томонидан таъмирлаш ишлари амалга оширилди.
️ Гулистон шаҳар “Буюк келажак” массиви ва “Гулистон” кўчалари кесишмасида юзага келган чуқурлар таъмирланиб йўллар кенгайтирилди.