Xalq deputatlari Angren shahar Kengashining 5-sessiyasi bo‘lib o‘tdi
Xalq deputatlari Angren shahar Kengashining 5–sessiyasida shaharda “Dasturlar ijrosi, ajratilgan kreditlar samaradorligini ta’minlash borasida amalga oshirilayotgan ishlar, kambag‘allikni qisqartirish bo‘yicha belgilangan ustuvor vazifalarning bajarilishini nazorat qilish chora-tadbirlari to‘g‘risida, Angren shahrini kompleks ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirish bo‘yicha sektorlar hududlarini qayta taqsimlash to‘g‘risida, Angren shahar Adliya bo‘limi tomonidan 2024-yil davomida amalga oshirilgan ishlar to‘g‘risida, O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2022-yil 2-avgustdagi PQ-341-sonli Qarorida belgilangan vazifalarning Angren shahridagi ijrosi, O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining Angren shahridagi Xalq qabulxonasi tomonidan 2024-yil davomida aholi murojaatlari va muammolari bilan ishlash ahvoli tahlili, Xalq deputatlari shahar kengashi doimiy komissiyalar tarkibini o‘zgartirish masalasi, Xalq deputatlari Angren shahar Kengashi va Doimiy komissiyalarning 2025-yilga mo‘ljallangan ish rejalarini tasdiqlash to‘g‘risidagi masalalar ko‘rib chiqildi.