Vayrot mahallasi markazida olib borilayotgan bunyodkorlik ishlari joyida birib muhokama qilindi.
#Aholi_salomatligi_eʼtiborda
Xalq deputatlari Termiz shahar Kengash deputati B.Abrayev tashabbusi bilan shaharning “Guliston”, “Pattakesar” mahallalari fuqarolari bilan uchrashuv oʻtkazildi.
Davlatimiz rahbari tomonidan hududlardagi ijtimoiy muammolarni “mahallabay” tartibda hal qilish boʻyicha belgilab berilgan vazifalarning ijrosini taʼminlash maqsadida Termiz shahrida mahalla kesimida ularning asosiy muammolarini oʻrganish, aniqlangan muammolarni hal etish maqsadida deputatlar, shahar tashkilotlari xodimlaridan iborat ishchi guruhlar faoliyat olib bormoqdalar. Aholini qiynayotgan muammolar xalq ichiga chuqur kirib borilgandagina yaxshi bilinadi.
Xalq deputatlari Termiz shahar Kengash deputati B.Abrayev tashabbusi bilan shaharning “Guliston”, “Pattakesar” mahallalari fuqarolari bilan uchrashuv oʻtkazildi. Deputat uchrashuvi davomida bir nechta xonadonlarga kirib, ularning muammolarini oʻrgandi. Fuqarolar tomonidan bildirilgan murojaatlarni qonun doirasida tegishli tashkilotlar bilan o‘rganib chiqishga va nazoratga olishga kelishib olindi.