Жиззах вилояти Коррупцияга қарши курашиш Ҳудудий кенгашининг навбатдаги йиғилиши бўлиб ўтди
Xalq deputatlari tuman Kengashi deputatlari Ch.Yusupov va S.Yo'ldoshevlar O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senatining Kengashining 2025-yil 14-yanvardagi KQ-35-sonli qarori ijrosi bo'yicha tumandagi "Jarqo'rg'on minorasi" mahallasida uchrashuv olib bordi.
Surxondaryo viloyati Senatorlari, xalq deputatlari viloyat, tuman, shahar Kengashlari deputatlari, hokimliklar, mahalla faollari, nuroniylar, ziyolilar, xotin-qizlar va yoshlar vakillari, tadbirkorlar hamda agroklaster egalarining vohamiz aholisiga "Viloyatimizning har bir go‘shasini bunyodkorlik va obodlik maskaniga aylantirishda barchamiz munosib hissa qo‘shaylik!" mavzusida uchrashuv bo'lib o'tdi. Hududdagi mavjud muammolar, fuqarolar tomonidan berilgan takliflar yuzasidan rejalar tuzilib, fuqarolar murojaatlari tegishli tashkilotlarga deputatlik so'rovlari yuborilishi belgilab olindi.