Ishtixon tumani deputatlari va “Mahalla yettiligi”ning o‘zaro hamkorligini yo‘lga qo‘yish
Ishtixon tumani Kengashi deputatш “Kiberxavfsizlikni taʼminlash va bank mahsulotlaridan samarali foydalanish” mavzusida tushuntirish ishlarini olib bordi
Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo‘yicha doimiy komissiyaning navbatdagi yig'ilishi bo`lib o`tdi.
#doimiykomissiya
Bugun Xalq deputatlari Toshkent viloyati Kengashi kotibiyatida Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo‘yicha doimiy komissiyaning navbatdagi yig'ilishi bo`lib o`tdi.
Kun tartibida Xalq deputatlari Toshkent tumani kengashining 2025 yil 13-yanvardagi “Toshkent tumani Abduraxmonov meva uzum agrofirmasi hududidagi “TURON CHORVA NASL SERVIS” fermer xo‘jaligiga qarashli 26.12 gektar qishloq xo‘jaligi yer maydonlarini tuman zaxirasiga olish to‘g‘risida”gi VII-3-6-10-212-K/25-sonli qonuniyligini ko‘rib chiqildi.
Doimiy komissiya yig`ilishida Kengash raisi S.Fayziyeva, kotibiyat mudiri A.Anarov, Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo‘yicha doimiy komissiya raisi R.Sheraliyev va doimiy komissiya a'zolari , Adliya boshqarmasi mas'ul xodimi M.Parxaitov hamda Toshkent tumani kotibiyat mudiri M.Usmonov, doimiy komissiya raislari ishtirok etdi.