Islohotlar natijadorligi tahlil qilinib, qo‘shimcha vazifalar belgilandi
Gʻuzorda deputatlar va faol nuroniylar kambagʻallikni qisqartirishga oʻz hissalarini qoʻshmoqda
Toshkent investitsiya forumida 30,5 mlrd dollarlik bitimlar imzolandi
Xalq deputatlari Uchquduq tuman Kengashi deputati Kuzenbayev Bekaris Akmurzayevich tomonidan 11-sonli maktabda “Dolzarb 90 kunlik” bo‘yicha olib borilayotga ishlar o‘rganilganda quyidagilar aniqlandi.
11-sonli maktabga borib ko‘rilganda “Dolzarb 90 kunlik” tadbirlarning amalga oshirilishi bo‘yicha
chora-tadbirlar rejasi ishlab chiqilgan.
Ushbu reja asosida o‘tkazilishi kerak bo‘lgan to‘garaklar jadvali ishlab chiqilgan bo‘lib ushbu jadval asosida har kuni tadbirlar amalga oshirilib kelingan. To‘garakga jalb qilingan o‘quvchilar ro‘yxati
shakllantirilgan. Maktabda “Dolzarb 90 kunlik” tadbirlarni amalga oshirish uchun kompyuter jihozlari bilan to‘liq ta’minlangan.
Maktabda tabiat burchagi tashkil etilgan.
Sport maydonchalari mavjud bo‘lib kerakli jihozlar bilan ta’minlangan.
O‘quvchilarning bo‘sh vaqtlarini mazmunli tashkil etish yuzasidan maktab miqiyosida sport musobaqalari tashkil etilib kelinmoqda.
O‘quvchilarni kutubxonlikga jalb etish bo‘yicha kutubxonada yetarli darajada o‘quv adabiyoti, badiiy adabiyotlar bilan yetarli darajada ta’minlangan.