Kuz-qish mavsumiga tayyorgarlik deputatlar e’tiborida
🔹Poliklinikadagi kuz-qish mavsumiga tayyorgarlik holatini o‘rganishda ishtirok etgan xalq deputatlari viloyat Kengashi deputati Muhsinjon Abduaximov, Uchko‘prik tumani Kengashi deputatlari Muhammadvali Mo‘minov, Zarifaxon Mahkamova, Nasibaxon Imomaliyeva hamda O‘zLiDeP tuman kengashi apparat rahbari Dilfuzaxon Nishonova va Oliy Majlis Qonunchilik Palatasi deputati yordamchisi Feruzaxon Turg‘unova isitish qozonlari o‘rnatilganligi va bu qozonlarning ishlashga yaroqliligi, isitish tizimi, yoqilg‘i zaxiralari yaratilganlik holati bilan yaqindan tanishdi.
🔹Shifokorlar jamoasi o‘rtasida kuz-qish mavsumini betalofat o‘tkazish borasida targ‘ibot ishlari olib borildi. Mutasaddi xodimlarga mavsum davomida yuz berishi mumkin bo‘lgan nosozliklarni o‘z vaqtida va sifatli bartaraf etilishi bo‘yicha tegishli tavsiyalar berildi.