Bugun Xalq deputatlari Samarqand tuman Kengashining sakson oltinchi sessiyasi bo‘lib o‘tdi
Bugun Xalq deputatlari Samarqand tuman Kengashining sakson oltinchi sessiyasi bo‘lib o‘tdi Unda tuman hokimining o‘rinbosari Investisiyalar, sanoat va savdo bo‘limi boshlig‘i Jo‘rabek Suyunovning “O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining Farg‘ona viloyatida tashrifi davomida bo‘lib o‘tgan yig‘ilishda belgilangan vazifalardan kelib chiqib, tumanda sanoat va tadbirkorlikni rivojlantirish to‘g‘risida”gi hisoboti eshitildi.
Shuningdek, kun tartibidan Jinoyat, Fuqarolik va Iqtisodiy sudlarning, Samarqand tumanidagi Xalq qabulxonasi mudirining axboroti tinglanadi. Bundan tashqari Majburiy ijro byurosi Samarqand tumani bo‘limi boshlig‘ining, tuman Elektr ta’minoti korxonasi boshlig‘i hamda “Samarqandtumangaz” gaz ta’minoti bo‘limi boshlig‘ining hisobotlari, tuman hokimining birinchi o‘rinbosari F.Ganiyevning maruzalari tinglandi.