NAVBATDAGI DOIMIY KOMISSIYA YIGʻILISHI
NAVBATDAGI DOIMIY KOMISSIYA QO'SHMA YIGʻILISHI
Farg‘ona tumani Kengashi kotibiyati, Xalq deputatlari Farg‘ona tuman Kengashi huzuridagi doimiy komissiyalarning navbatdagi Qo‘shma yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi. Yig‘ilishda tuman Kengashi kotibiyat mudiri F.Mirzayev, tuman Kengashi deputatlari O.Madumarov, O.Dadajonova, Sh.Jo‘rayev, A.To‘rayev, J.Eminov, I.Abduraxmonovlar ishtirok etdilar.
Yig‘ilishni kotibiyat mudiri F. Mirzayev olib bordi
Yig‘ilish kun tartibi bo‘yicha “O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2023-yil 10-apreldagi “Ijtimoiy soha ob’yektlarining isitish tizimlarini davlat-xususiy sherikchilik asosida modernizasiya qilish to‘g‘risida”gi PQ-118-sonli qarori” bo‘yicha tuman Iqtisodiyot va moliya bo‘limi mudiri A.Yusupovning axboroti eshitildi.
Axborot yuzasidan tadbirkorlarning takliflari eshitilib, “Texno Geo Stroy” MCHJ rahbarining taklifini ma’qullab, kelgusi faoliyatlarida ham omad va zafarlar yor bo‘lishligini tiladilar, hamda kun tartibidagi boshqa masala bo‘yicha doimiy komissiyalarning qarorlari qabul qilinib, navbatdagi sessiya kun tartibiga kiritilishi yuzasidan tavsiya qilindi.