MANSABDOR SHAXS ESHITUVI”
#MANSABDOR SHAXS ESHITUVI”
Partiyaning “FIKR – G‘OYA – HARAKAT” loyihasi doirasida yoshlar siyosatiga doir g‘oyalarini ro‘yobga chiqarish, yoshlarni turli zararli, yot g‘oyalardan asrab-avaylash hamda ma’naviy tahdidlarga qarshi ularda xarbiy vatanparvarlik ruhini shakllantirish orqali erishish masalalari yuzasidan eshituv o‘tkazildi.
Xalq deputatlari Farg’ona tuman Kengashidagi O‘zbekiston “Adolat” SDP deputatlik guruhi tomonidan hamda viloyat Kengashi rahbari va Halq deputatlari tuman Kengashi kotibyati mutasaddilari ishtirokida tuman mudofaa ishlari bo‘limi qoshidagi «Vatan tayanchi» bolalar va o‘smirlar harbiy-vatanparvarlik harakatiga masullar shuningdek sohaga dahildor Xalq ta’limi bo‘limi, Yoshlar ishlari agentligi bo‘limi rahbarlari va mas’ul xodimlari ishtirokida mansabdor shaxs eshituvini o‘tkazish. Eshitu doirasida tumanda amalga oshirilgan ishlar hamda ahamiyat berilishi kerak bo’lgan masalalr batavsil muhokama qilindi.Belgilangan kamchliklar va bildirilgan takliflar yzasidan yuqori turuvch tashkilotlarga taqdimnomalar kiritish belgilandi.