Депутат сайлов окуригидаги муаммолар билан танишди.
Халқ депутатлари Деҳқонобод тумани кенгашининг навбатдаги VII-чақириқ 7-сессияси бўлиб ўтди
Xalq deputatlari Dehqonobod tumani Kengashi raisi “Beshbuloq” va “Yangiobod” mahallalarida o‘rganish olib bordi
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2025-yil 14-fevraldagi PF-22-sonli “Tomorqa yer egalari va dehqon xo‘jaliklari faoliyatida zamonaviy tashkiliy tizimni joriy qilish va moliyaviy qo‘llab-quvvatlashning qo‘shimcha chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi Farmonining ijrosi yuzasidan
Xalq deputatlari Dehqonobod tumani Kengashining VII chaqiriq oltinchi sessiyasi
Dehqonobod tuman hokimi, Xalq deputatlari Dehqonobod tuman Kengashi raisi Sh.Shokirov boshchiligidagi sektor rahbarlari va mas’ullarning fuqarolar uchun navbatdagi ommaviy qabuli boʻlib oʻtdi.
Deputat – xalq orasida.
Aholi muammolari deputat nazoratida
Xalq deputatlari Koson tuman Kengashiga 19-“Guvalak”–saylov okrugidan saylangan deputat Qaxramon Sultonov o‘z okrugidagi saylovchilar bilan muntazam uchrashuv o‘tkazishni yo‘lga qo‘ygan.
Galdagi uchrashuvda ham mavjud muammolar va aholi takliflari o‘rganib chiqildi.
Deputat Qaxramon Sultonov, aholi o‘rtasidagi mavjud muammolarni tahliliga ko‘ra tegishli tuman tashkilotlari bilan hamkorlikda bartaraf qilish va ijobiy yechim topish choralarini ko‘rishini bildirdi.