YANGI O'ZBEKISTON YOSHLARI BIRLASHAYLIK!
Shu munosabat bilan joriy yilning 10-iyun kuni Qorovulbozor tumanidagi "Besh tashabbus" markazida "Yangi O'zbekiston yoshlari birlashaylik" shiori ostida ma'naviy-marifiy tadbir tashkil etildi. Tadbirda "Ma’rifat” targʻibotchilar jamiyati a’zolari Toshkent Davlat Yuridik institutining proffesori Feruza Muhitdinova, O‘zbekiston Yozuvchilar uyushmasi a’zosi, shoir Chorsham Ro‘ziyev, Yunus Rajabiy nomidagi O‘zbek milliy maqom markazi ansambl xonandasi, “Shuhrat” medali sohibasi “Maʼrifat” targ‘ibotchilar jamiyati aʼzosi Nafisa Farmonova hamda keng jamoatchilik vakillari ishtirok etdi.  Tadbirda "Ma’rifat” targʻibotchilar jamiyati a’zolari bilan dildan suhbat qildilar. Tadbir ishtirokchilariga yoshlarimizning bayram dasturi chiqishlari o'zgacha kayfiyat baxsh etdi. Ona-yurtga sadoqat, qadriyatlarimizga hurmat ruhida tarbiyalashga xizmat qiladigan tadbir barchaga birdek manzur bo‘ldi.