DEPUTATLAR O‘Z SAYLOVCHILARI OLDIDA AXBOROT BERDI.
Joriy yilning 4-aprel kuni 108-maktabida Vayrot, Yovi va Nayman mahallari faollari, oqsoqollari, yoshlari hamda mahhalla yettiliklari bilan navbatdagi deputatlar uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
✍️Uchrashuvda 30-Kattaming saylov okrugi saylangan Samarqand viloyat Kengashi deputati Sirojiddinov Fazliddin Nasriddinovich, 18-Vayrot salov okrugidan saylangan tuman Kengashi deputati Teshayev Muhiddin Xoliqulovichlar oʻtgan davr mobaynida amalga oshirgan ishlari, saylovoldi dasturida belgilangan masalalar boʻyicha erishilgan natijalar yuzasidan axborot berishdi.
Shuningdek, uchrashuv davomida saylovchilarning muroaajatlari tinglandi. Qilingan murojaatlarining amaliy ko‘rsatmalar asosida joyida hal etildi. Shu bilan birga, muayyan vaqt talab qiladigan murojaatlar yuzasidan tegishli tashkilot va idoralar bilan hamkorlikda o‘rganilishi belgilandi.