Халқ депутатлари Янгиқўрғон туман Кенгашининг 8-сессияси бўлиб ўтди.
"Дала маданияти" бўйича учрашув.
Халқ депутатлари Янгиқўрғон туман Кенгашининг VII сессияси бўлиб ўтди
Муаммо бартараф этилди.
Халк депутатлари Янгиқўрғон туман Кенгаши депутати Ашуров Алишер Иброхимович иштирокида 61-сонли мактабда махалла фаоллари билан йиғилиш ўтказилди.
Deputat mahalla raislari bilan mahalladagi ijtimoiy-kommunal xizmatlardagi muammolarini hal etish bo‘yicha muloqot o‘tkazdi.
Фуқаро мурожаати ижроси бажарилди.
"Tom orqa daromad manbai" tamoili asosida yerlardan unumli foydalanish
Айни кунларда мамлакатимизнинг барча ҳудудларида эзгулик ғоялари тарғиботига бағишланган "Маърифат улашиб" лойиҳаси тадбирлари бўлиб ўтмоқда.
Ҳорижий молия институтлари маблағи ҳисобидан Янгиқўрғон тумани ҳудудида амалга оширилаётган ишлар туман кенгаши депутатларининг доимий назоратида
XALQ DEPUTATLARI TERMIZ SHAHAR KENGASHI
Xalq deputatlari shahar Kengashining navbatdagi sessiyasi oldidan Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasi yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi.
Kun tartibidagi masala O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2019-yil 17-yanvar kunidagi PF–5633-son Farmonining ijrosi yuzasidan O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining Termiz shahridagi Xalq qabulxonasi bo‘limi mudiri K.Xolmatovning 2024-yil yakuni yuzasidan axboroti komissiya aʼzolarlari tomonidan tinglanildi.