OʻZARO IJTIMOIY HAMKORLIK
IMKONIYATLAR KALITI.
Shu kunlarda butun mamlakatimiz boʻylab Oʻzbekiston Respublikasi Prezidentining 2025 yilning 19 sentyabr sanasidagi "Oʻzbekiston Respublikasida aholi va qishloq xoʻjaligini roʻyhatga olish tadbirini oʻtkazish toʻgʻrisida"gi PF - 173 - sonli farmoniga muvofiq mahalla yettiligi tomonidan ishlar qizgʻin davom etmoqda.
Mazkur siyosiy ahamiyatga molik tadbirning ikkinchi bosqichi shu yilning 4 - 28 fevral kunlari oraligʻida oʻtkazish belgilangan. Mazkur tadbirda partiya deputatlik guruhlari va korxona - tashkilotlar vakillari ham munosib ishtirok etishmoqda.
Namangan tuman inson ijtimoiy xizmatlar markazi rahbari S. Bazarova hamda Oʻz MTDP dan Xalq deputatlari tuman Kengashi deputati H. Xoliqovlar tumanning Urganji mahallasida targʻibot ishlarini olib borish masalasida mahalla yettiligi vakillari bilan oʻzaro ijtimoiy hamkorlik asosida ish tashkil etilmoqda.