Deputat Rima Rashitovna Xidiyatulinaning 2025-yil uchinchi choragidagi faoliyati yuzasidan saylovchilarga axboroti
Xalq deputatlari Chilonzor tuman Kengashining 8-“Lutfiy” saylov okrugidan saylangan deputat Xidiyatulina Rima Rashitovna o‘zining 2025-yilning uchinchi choragidagi faoliyati yuzasidan saylovchilarga axborot berdi. Tadbirda mahallalar raislari, mahalla faollari hamda nuroniylar ishtirok etdilar.
Deputat Xidiyatulina Rima Rashitovna o‘z ma’ruzasida uchinchi chorak davomida amalga oshirilgan ishlar, fuqarolar bilan uchrashuvlar, aniqlangan muammolar va ularni bartaraf etish bo‘yicha ko‘rilgan choralar haqida batafsil ma’lumot berdi.
Yig‘ilish yakunida mahalla raislari va faollar deputat Xidiyatulina Rima Rashitovnaning faoliyatini yuqori baholab, aholining muammolarini hal etishdagi amaliy yondashuvi va ochiqligini e’tirof etdilar. Ular kelgusida ham deputat bilan hamkorlikni yanada kuchaytirish zarurligini ta’kidlab o‘tishdi.