Адолат устувор бўлган жамиятда коррупцияга ўрин йўқ! 📍 Янгиқўрғон туман Кенгаши депутати Рустамжон Миразимов туман ҳудудидаги "Заркент" оилавий шифохонаси ходимлари билан учрашиб, уларни "Коррупцияга қарши курашиш "да фаол иштирок этишга даъват этди.
Адолат устувор бўлган жамиятда коррупцияга ўрин йўқ!
📍 Янгиқўрғон туман Кенгаши депутати Рустамжон Миразимов туман ҳудудидаги "Заркент" оилавий шифохонаси ходимлари билан учрашиб, уларни "Коррупцияга қарши курашиш "да фаол иштирок этишга даъват этд.
🗣 Учрашувда Коррупция – бу нафақат иқтисодий жиноят, балки адолатга қарши қилинган хиёнатлиги ҳақида гапирилиб, Заркент тиббиёт жамоаси ушбу ойликда ўз касбига садоқат, ҳалоллик ва жамият олдидаги фидокорона хизмат орқали фаол иштирок этишга бел боғлади.
📌 Коррупцияга қарши кураш – бу вақтинчалик жараён эмас, балки доимий кураш ва ҳалол бошқарув тамойилидир. Бу йўлда ҳар бир фуқаронинг масъулиятли иштироки муҳимдир!