Deputat va yoshlar uchrashuvi
Xalq deputatlari Chilonzor tuman Kengashi deputatlari Mutalov Amanulla Nigmatullaevich hamda Tashmuhammedova Muhabbat Baxtiyorovna ishtirokida Chilonzor tumanida joylashgan 163-maktabda o‘quvchi yoshlar bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Uchrashuv yoshlarning ma’naviy dunyoqarashini rivojlantirishga, yoshlarning bugungi kunda qiziqishlariga, muammolariga va siyosiy dunyoqarashiga bag‘ishlangan ruxda o‘tkazildi.
Xalq deputatlari Chilonzor tuman Kengashi deputati Mutalov Amanulla Nigmatullayevich yoshlarning kelajak hayotiga foydali o‘gitlar, tarixiy misollar va ibratli hikoyalar bilan hamda o‘zlarining ijodiy she’rlari bilan bo‘lishdi.
Xalq deputatlari Chilonzor tuman Kengashi deputati Tashmuxammedova Muhabbat Baxtiyorovna yoshlar bilan ularning kelajak rejalari, qiziqishlari va oldida turgan vazifalari haqida gaplashdi va yoshlar bilan qiziqarli debatlar o‘tkazdi.